4 slaapkamer villa met zeezicht te koop in Burjulu Almeria
360 m² - Burjulu, 04618

4 slaapkamer villa met zeezicht te koop in Burjulu Almeria.
Dit mooi indrukwekkend pand met zicht op zee beschikt over een zwembad, ruime terrassen, ondergrondse garage voor meerdere wagens + kelder, 4 grote slaapkamers, 4 badkamers, een ruime woonkamer met open keuken en inkom.
Het werd gebouwd in 2004 op een perceel van 815m² en het omvat 360m² aan leefruimte.
Rond de woning zijn er verschillende leuke hoekjes om te ontspannen, te eten of gewoon te genieten van de zon. Het zwembad van 9×4 werd volledig gerenoveerd alsook de terrasen. Via een paar treden kom je aan de inkom van de woning alsook aan het ruime overdekte terras met zicht op zwembad. Je komt de woning binnen via een ruime hall die toegang geeft tot de woonkamer , een vierde slaapkamer en badkamer, alsook bovenverdiep en kelder.
De woonkamer geniet van veel lichtinval en de mooie open keuken met groot eiland leent zich des te meer voor het ontvangen van gasten en samen te genieten van een hapje en een drankje. De woonkamer beschikt over een pelletkachel alsook airco.
Op het 1ste verdiep is er een overloop met toegang tot de 3 slaapkamers met elk hun eigen badkamer en terras. De hoofdslaapkamer heeft een ruim terras met zicht op zee en bergen. Verder beschikt deze kamer over airco, een plafondventilator, electrische verwarming, inbouwkasten en ensuite badkamer.
De 2de slaapkamer heeft dezelfde kwaliteiten als de hoofdslaapkamer alsook een eigen terras met zeezicht en jacuzzi.
De 3de slaapkamer heeft ook terug dezelfde kwaliteiten van de andere 2 met inbouwkasten, terras, airco en muurverwarming alsook een ensuite badkamer.
Verder is er nog en kelder van 141m² met verschillende kamers, alsook een garage voor 2 tot 3 wagens.
Aan de achterzijde van de villa is er nog een verzonken zithoek. Het perceel is ommuurd en heeft een electrische schuifpoort. Deze villa werd grondig gerenoveerd en het resultaat mag er zeker zijn.
Burjulu ligt op 5km van de kust en op 10 minuten rijden van Palomares, Cuevas del Almanzora en Villaricos.
Voor golfers ligt het prestigieuze Desert Springs Family Leisure & Golf Resort op slechts een klein eindje rijden, waar een par 72 internationale kampioenschapswoestijnbaan op u wacht, evenals golf- en cricketacademies, bars, restaurants en zwembaden.
Gemakkelijke toegang tot de uitvalswegen A7/E15 en AP7 maken reizen naar de luchthavens van Almería, Murcia en Alicante eenvoudig op respectievelijk 60, 75 en 120 minuten
- Slaapkamers : 4
- Badkamers : 4
- Woonopp : 360 m²


Contact Property Sales Almeria voor meer informatie.