4 slaapkamer villa / 349.950€ / Cuevas del Almanzora
PSA-CUE099
Deze mooie villa is gelegen in de woonwijk ‘La Algarrobina’, op 15 min. van het strand van Vera Playa. Het ligt ook dicht bij de Golf ‘Desert Springs’ in een rustige en groene omgeving.
Dit huis (203m²) werd gebouwd op een perceel van 682m², het heeft een mooi aangelegde tuin met zwembad en overdekte parkeerplaats.
Deze woning heeft zowel voor- als achteraan een overdekt terras, het beschikt over een ruime en lichte traphal met links een badkamer en rechts een slaapkamer, die nu dienst doet als bureau / zitruimte. Verder is er een lichte woonkamer met open haard, een volledig ingerichte keuken met toegang tot het achterste terras. Verder zijn er boven nog 3 slaapkamers, allen met ingemaakte kasten, en waarvan één met ensuite badkamer. Er is ook nog een aparte badkamer met ligbad.
Via de trap kan je ook nog naar het 2de verdiep waar er nog een ruim dakterras is met fantastische zichten op de omgeving.
De luchthaven van Almeria (50 minuten) en Murcia (1 uur en 10 minuten) zijn makkelijk bereikbaar.
